Právě se nacházíte:

Zvětšení prsou TUKEM

1. 06 2014

S tukem, který vám někde na těle přebývá, se ale dá dělat mnohem víc, než jen vyhladit vrásky.  Zvětšit si jím můžete i prsa! 

Takový zákrok má  několik velkých plus. Jednak se díky liposukci  zbavíte tuku, kde nechcete, například na břiše, a jednak  budete mít větší a hezčí ňadra. Protože tuk tělo velmi  dobře přijímá, nehrozí vážnější komplikace, například  prasknutí implantátu. Prsa vypadají velmi přirozeně na  pohled i na dotek. Kdo neví, že jste zákrok podstoupila,  nepozná to.

 

Pro koho je vhodný

Pro ženy, které chtějí lehce zvětšit prsa (max. o číslo), pro  ženy s asymetrií prsou. Hodí se k menším korekcím tvaru  ňader, k úpravám po zvětšení implantáty.
 
 
Jak to probíhá
Nejdříve se ženě odsaje dostatečné množství tuku (např.  z břicha, hýždí, stehen), který se vyčistí a připraví k aplikaci. Poté se velmi tenkou jehlou v malém množství vpichuje třídimenzionálně do prsní tkáně. Zákrok většinou  probíhá v lokální anestezii.
 
 
Co je třeba vědět
Zákrok není vhodný pro ženy extrémně štíhlé, u nichž  není tuk kde odebrat. Není vhodný ani u žen, které chtějí výrazněji zvětšit prsa,  a to více než o číslo. Nepomůže ani tehdy, má-li žena prsa  povislá a povadlá. Protože tuk se sám vstřebává, je třeba zákrok opakovat,  není trvalý. 

 

 
.