KRÁSNÁ A SEXY HŘÍVA BEZ CHEMIE

2. 10 2015

Je čistě přírodní, bez amoniaku a peroxidu. Je šetrná k vlasové pokožce, vhodná i pro alergiky a při onemocnění vlasů. Na rozdíl od klasických barev je neoslabuje, ale naopak posiluje a regeneruje. Henna má zkrátka mnohem víc předností, než myslíte. 

Zabraňuje tvorbě lupů i předčasnému maštění vlasů. Máte-li ráda přirozenost a nechcete, aby bylo na první pohled vidět, že si vlasy barvíte, pak se pro ni opět rozhodněte. Henna má oproti klasickým barvám na vlasy zkrátka spoustu výhod a rozhodně se ji vyplatí vyzkoušet.
 
Henna není jen barva na vlasy
 
„Nesnesu žádnou barvu s peroxidem, mám na něj alergii. Byla jsem nešťastná, že už nikdy nebudu mít jiný odstín vlasů, a pak jsem objevila Hennu. Je to pro mě malý zázrak, barva vlasům prospívá a vypadají jak ze salonu,“ mluví o své zkušenosti manažerka Martina (35). Henna to ale nejsou jen barvy, jak si většina lidí myslí. V kompletní kosmetické řadě najdete i balzámy, šampony či nebarvící zábal.
 
Síla přírody ve vašich vlasech
 
Barvíte-li si vlasy přípravky s peroxidem či amoniakem, pak se připravte, že vám to časem dají najevo. Ničí totiž povrchovou ochrannou vrstvu vlasů, aby mohly lépe absorbovat barvu. Výsledkem je, že jsou lámavé, třepivé a bez lesku. Navíc řada barev obsahuje ingredience, které při dlouhodobém užívání zvyšují riziko rakoviny. Henna je přírodní, a tak se nemusíte bát, že by vlasům či pokožce škodila. Do vaší „hřívy“ totiž vlije sílu přírody a vy budete krásná, svá, přirozená a sexy během pár okamžiků.
 
 
VÝHODA: NEUSTÁLÁ PŘIROZENOST!
Výhodou Henny je, že díky působení světla postupně na vlasech bledne. Díky tomu působí stále přirozeně, patrné přechody mezi odrosty a barvenými vlasy.
 
NÁŠ TIP
Pokud máte chemicky ošetřené vlasy, například barvou či trvalou, počkejte s aplikací Henny alespoň 4 až 6 týdnů.

 

 
.